deska kompozytowa elewacyjnaDrewniane lub kompozytowe elewacje budynków to rozwiązanie trwałe, gwarantujące jednorodność całego systemu elewacyjnego oraz zgodność z rodzajem ocieplenia zewnętrznego domu. Warszawa – u klientów z tego miasta stworzyliśmy od podstaw dziesiątki drewnianych elewacji w domach jedno i wielorodzinnych, które odpowiednio zabezpieczone i wyposażone w nowoczesne systemy wentylacyjne zapewniają piękny wygląd budynku przez wiele lat.

Dobra deska elewacyjna powinna dawać możliwość montażu kilkoma sposobami mocowania: w układzie pionowym, poziomy czy zmiennym rozstawem połączeń.

Deska elewacyjna Silvadec

Dostępne w asortymencie naszej firmy deski elewacyjne nie wymagają impregnacji, są też łatwe w konserwacji, produkowane są we Francji, w zgodzie ze sprawdzoną, opatentowaną technologią. Wytrzymała i estetycznie się prezentująca deska elewacyjna wykonana jest z jednorodnego materiału, w przypadku naszej propozycji jest to kompozyt. Wysoka odporność na warunki atmosferyczne, odkształcenia czy uszkodzenia biologiczne, spowodowane grzybami lub innymi szkodnikami – takimi zaletami wyróżnia się każda wysokogatunkowa deska elewacyjna.

Warszawa – w tym mieście można zauważyć coraz większe zainteresowanie klientów drewnianymi i kompozytowymi elewacjami, deski, które tworzą cały system, bez większego problemu dobierzemy do naszych indywidualnych preferencji, ponieważ producenci oferują różne grubości profilów takich produktów, z kilkoma typami zakończeń oraz w licznych wariantach kolorystycznych (ciemnoszary, ciemnobrązowy).