Deska kompozytowa producent Silvadec. Nawierzchnia wykończona deską kompozytową ma wyjątkowo ciekawy wygląd, dlatego stanowi niewątpliwą dekorację każdego balkonu czy tarasu. Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnych materiałów, zwłaszcza surowego drewna, które do złudzenia przypomina. Kompozyt jest trwały: łączy wygląd naturalnego surowca z wytrzymałością syntetycznego materiału. Wszystko za sprawą unikalnego połączenia polichlorku winylu z mączką drzewną.
Sztuczny komponent sprawia, że deski kompozytowe mają jednolity kolor i strukturę (są pozbawione sęków), dobrze znoszą zmienne warunki atmosferyczne, wilgoć, wysokie i niskie temperatury, silne opady. Nie potrzebują szczególnej pielęgnacji, malowania ani odnawiania. Dzięki domieszce drewna (30% – 50%) natomiast są przyjemne, ciepłe w dotyku i mają atrakcyjny, naturalny wygląd.
Deski kompozytowe są na dodatek niezwykle praktyczne i wygodne w użytkowaniu: idealnie gładkie i równe, nie mają drzazg ani zadr, więc możemy stąpać po nich boso bez obawy, że się zranimy. Nie dają wrażenia chłodu, jakie odczuwamy, gdy stawiamy gołą stopę na terakocie. Nie nagrzewają się nawet przy silnym nasłonecznieniu. Jeśli zdecydujemy się na ryflowane wykończenie, dodatkowo zyskujemy właściwości antypoślizgowe, co jest szczególnie istotne w przypadku użytkowania tarasu z deski kompozytowej po deszczu albo ułożonej w pobliżu zbiornika wodnego (basenu, stawu).
Deski kompozytowe są przy tym wygodniejsze w montażu. Nie narzucają potrzeby wykonywania izolacji. Można układać je na legarach zamontowanych bezpośrednio na wylewce betonowej. Ważne jedynie, by taka nawierzchnia była równa i posiadała odpowiedni spadek pozwalający na odprowadzanie wody gromadzącej się po intensywnych opadach.
Kompozyt, zwłaszcza ten z ryflowaną strukturą, przypomina spatynowane drewno egzotyczne. Jednak w środku deska jest pusta, dlatego przy układaniu materiału trzeba zadbać o odpowiednie wykończenie. Najlepiej zrobi to profesjonalna ekipa, która zna się na montażu i ma doświadczenie w wykonywaniu tego typu zleceń.

Deska kompozytowa producent

DH-System
ul. Poleczki 13 paw. 3 (wjazd od ulicy Tango)
02-822 Warszawa

biuro: tel. +48 730 943 310
biuro@dh-system.pl

przedstawiciel handlowy Adam Dzięcioł: tel. +48 730 943 380
adam@dh-system.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, magazyn 9:00-16:00
sobota w godzinach 9:00-14:00, magazyn 9:00-13:00
sprzedaż hurtowa, magazyn

Do dyspozycji klientów duży parking