Przykładowe wykonanie tarasu

Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją drewna kompozytowego. Działamy od 2001 roku i i jesteśmy pierwszą firmą w Europie, która doskonale wie i dzieli się tą wiedzą z klientami jakie deski na taras. Wiemy, że budując dom z tarasem klient szuka i wybiera dobre i trwałe deski tarasowe.

My jako pionierski producent pomagamy i podpowiadamy wszystkim zainteresowanym, by znaleźli odpowiedź na pytanie jakie deski na taras nabyć. Deski tarasowe z drewna kompozytowego Forexia praktycznie nie wymagają żadnej szczególnej ochrony.

Trzeba pamiętać, że raz do roku najlepiej w okresie wiosennym należy myć taras. Wtedy listwy z drewna kompozytowego utrzymują się w dobrym stanie przez długi czas. Wprawdzie przez pierwsze miesiące mogą pojawić się na listwach przebarwienia i wykwity wilgoci. To nie powinno być jednak poważnym problemem dla osób. Uspokajamy naszych klientów, że plamy te i wykwity wilgoci znikną samoczynnie. Jest to skutek oddziaływania czynników atmosferycznych, które w naszym klimacie są często nieprzewidywalne. Zmiany w zabarwieniu listew biorą się z naturalnej reakcji drewna na zmieniające się warunki atmosferyczne.

Montaż desek kompozytowych nie wymaga ułożenia izolacji, a kładzie się je bezpośrednio na betonie, co wprawia w zdumienie wielu naszych klientów. Tym jednak zajmują się nasi pracownicy, dlatego nawiążemy współpracę z architektami krajobrazu. Pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie zapewniając solidne wsparcie techniczne. Posiadamy liczne rabaty i atrakcyjne prowizje. Jesteśmy wiodącą firmą we Francji i w całej Europie.