Deska tarasowa sprawdzi się wszędzie tam, gdzie brak czasu nie pozwala na pielęgnacje i renowacje tarasów. Deski tarasowe mają powierzchnię przypominającą drewno, a polietylen zapewnia im trwałość, kolor oraz odporność na wilgoć. Jesteśmy największym producentem desek tarasowych w Europie. Posiadamy 15-letnie doświadczenie i dzięki temu zajmujemy wiodącą pozycję we Francji i całej Europie. Mamy innowacyjną technologię, a jako uznany producent deski tarasowej deski kompozytowe coraz chętniej i częściej wypierają tradycyjne deski tarasowe. Deska tarasowa jest trwała i nie wymaga malowania i odnawiania.

Deski tarasowe pozbawione są sęków i mają jednolity kolor. Wystarczy jedynie, gdy raz do roku przetrzemy taras szczotką z dodatkiem delikatnego płynu do mycia naczyń, a swym wyglądem będzie błyszczeć każda bez wyjątku deska tarasowa.

Producent czyli my jesteśmy niezawodni w tym, co robimy dlatego współpracujemy z architektami i architektami krajobrazu, sklepami i wykonawcami, gdzie pomagamy wybrać optymalne rozwiązanie w urządzaniu tarasu. Jako lider w produkcji desek tarasowych mówimy, że deski te nie wymagają izolacji, a kładzie się je bezpośrednio na betonie. Wiemy, jak istotny jest ładny i trwały wygląd niejednego tarasu. W toku naszej działalności przyczyniamy się do ochrony środowiska, przez obniżenie zapotrzebowania na drewno pochodzące z lasu. Wiemy, że taras to miejsce reprezentacyjne dlatego dopełniamy wszelkich starań, by taras wyglądał estetycznie, a szeroka paleta kolorystyczna wzbogaci wygląd każdego tarasu. Nasi dystrybutorzy obsługują każde województwo i wystarczy tylko skontaktować się z nim telefonicznie.

Producent desek kompozytowych Warszawa

DH-System
ul. Poleczki 13 paw. 3 (wjazd od ulicy Tango)
02-822 Warszawa

biuro: tel. +48 730 943 310
biuro@dh-system.pl

przedstawiciel handlowy Adam Dzięcioł: tel. +48 730 943 380
adam@dh-system.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, magazyn 9:00-16:00
sobota w godzinach 9:00-14:00, magazyn 9:00-13:00
sprzedaż hurtowa, magazyn

Do dyspozycji klientów duży parking