Osoby rozważające wykonanie tarasu z desek kompozytowych, z pewnością zastanawiają się nad opłacalnością takiej inwestycji, w zestawieniu z tarasami zbudowanymi z tradycyjnych, drewnianych materiałów.

Ceny tarasów kompozytowych porównywalne są z ich drewnianymi odpowiednikami, jednak warto zauważyć, iż deski kompozytowe nie wymagają regularnej konserwacji i impregnacji, co znacząco zmniejsza ich koszty użytkowania i w dłuższej perspektywie takie rozwiązanie okaże się bardziej opłacalnym i rozsądnym. Osoby zainteresowane tarasami kompozytowymi, muszą wziąć pod uwagę nieporównywalnie dłuższą żywotność takich materiałów, standardowo producenci tych materiałów udzielają nawet dwudziestopięcioletnich gwarancji na uszkodzenia spowodowane przez termity lub grzyby.

Obliczając cenę zakupu materiałów oraz montażu trzeba w pierwszej kolejności zmierzyć powierzchnię naszego przyszłego tarasu, podaną w metrach kwadratowych. Na podstawie tej informacji specjaliści z tego obszaru są w stanie precyzyjnie podać, jaka liczba desek, legarów i listew kompozytowych będzie potrzebna, aby wykonać konkretne tarasy kompozytowe.

Cena takiej inwestycji zostanie podniesiona o koszty montażu, najczęściej liczone od metra kwadratowego układanej powierzchni. Odporność na działanie mrozu i wilgoci, zastosowanie elementów antypoślizgowych, wytrzymała powierzchnia, znakomicie znosząca nawet największe obciążenia – takimi atutami wyróżniają się profesjonalnie wykonane tarasy kompozytowe. Cena instalacji z desek kompozytowych jest na tyle atrakcyjna, że na budowę tarasów wykonanych z tych komponentów decyduje się coraz większa liczba osób.

Tarasy kompozytowe cena Warszawa

 

DH-System
ul. Poleczki 13 paw. 3 (wjazd od ulicy Tango)
02-822 Warszawa

biuro: tel. +48 730 943 310
biuro@dh-system.pl

przedstawiciel handlowy Adam Dzięcioł: tel. +48 730 943 380
adam@dh-system.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, magazyn 9:00-16:00
sobota w godzinach 9:00-14:00, magazyn 9:00-13:00
sprzedaż hurtowa, magazyn

Do dyspozycji klientów duży parking