Za podstawowe zalety tarasu wentylowanego uznać należy to, że jest on konstrukcją łatwą do zamontowania, funkcjonalną, a także stosunkowo niedrogą. Jednak, by ją wykonać niezbędne okażą się specjalistyczne akcesoria. Wśród nich jednymi z najważniejszych elementów są wsporniki regulowane. To dzięki nim jesteśmy w stanie uzyskać powierzchnię trwałą, równą, bezpieczną i lekką. Co więcej, w przestrzeni pomiędzy gruntem, a nawierzchnią można w dowolnym momencie (również po zakończeniu budowy tarasu) poprowadzić i tym samym ukryć niektóre instalacje, np. alarmową albo elektryczną.
Technologia wykorzystująca regulowane wsporniki zapewnia nie tylko właściwą wentylację, ale również sprawne odprowadzanie wilgoci pochodzącej z opadów. Dzięki unikalnemu rozwiązaniu nasz taras dobrze zniesie niskie temperatury, oprze się również destrukcyjnemu oddziaływaniu marznącej wody.

Montowanie  desek na wspornikach regulowanych

Montowanie płyt czy desek na wspornikach regulowanych jest łatwe i przebiega bardzo sprawnie. Jednak ważnym aspektem tego systemu wydaje się również to, że poszczególne elementy nawierzchni można dowolnie wymieniać w wybranym momencie, nawet po paru miesiącach czy latach od ukończenia konstrukcji. Jest to opcja o tyle wygodna, że w razie mechanicznego uszkodzenia określonego fragmentu tarasu szybko zastąpimy go nowym. To ważne również w przypadku ewentualnej awarii instalacji biegnącej pod powierzchnią. Zdemontowanie kilku płyt czy desek i namierzenie usterki nie jest wówczas żadnym problemem.

Nasza oferta pobierz: wspornik tarasowy

Nowoczesne wsporniki regulowane tarasowe

Nowoczesne wsporniki tarasowe oferują szeroki zakres regulacji. W związku z tym mamy możliwość dopasowania poziomu tarasu do naszych potrzeb, jak również do wymagań gruntu, na którym je montujemy. Nawet jeśli wylewka betonowa została wylana bez zachowania potrzebnego spadku, odpowiednie akcesoria pozwolą nam uporać się z tym problemem. Dzięki regulowanym wspornikom uzyskamy konieczną pochyłość płaszczyzny. Pierścień wspornika umożliwi ustawienie właściwej wysokości, zaś samopoziomująca głowica perfekcyjnie dopasuje kąt nachylenia, dzięki czemu powierzchnia tarasu będzie idealnie równa.

Deska tarasowa producent – DH System

DH-System
ul. Poleczki 13 paw. 3 (wjazd od ulicy Tango)
02-822 Warszawa

biuro: tel. +48 730 943 310
biuro@dh-system.pl

przedstawiciel handlowy Adam Dzięcioł: tel. +48 730 943 380
adam@dh-system.pl