Deski na ogrodzenie – zapraszamy do kontaktu. Założona w 2001 roku we Francji Silvadec to pierwsza firma w Europie zajmująca się produkcją drewna kompozytowego.. Współzałożyciele Silvadec zwrócili się do podobnej firmy z Ameryki Północnej, aby opracować specjalne drewno kompozytowe wykonane głównie z drewna, tworząc w ten sposób drewno kompozytowe Forexia®.

Funkcjonalne i estetyczne ogrodzenie domu to bardzo ważny element otoczenia. Mieszkańcom gwarantuje poczucie bezpieczeństwa, jasno wyznacza obszar działki i jej granice, chroni przed intruzami, niechcianymi gośćmi, wytłumia dźwięki i hałasy z ulicy oraz osłania przed wzrokiem ciekawskich sąsiadów. Jeśli na dodatek umiejętnie dobierzemy je do architektury samego budynku, ogrodu lub wyglądu terenu i okolicy, wówczas będzie doskonale podkreślało charakter oraz styl naszej posiadłości.

O ogrodzeniu warto pomyśleć jeszcze zanim zabierzemy się za zakładanie ogrodu. W czasie prac konstrukcyjnych jest zwykle trochę bałaganu, poza tym wykonawcy potrzebują przestrzeni, by przypadkiem nie uszkodzić elementów małej architektury albo posadzonych roślin.

Przy wyborze rodzaju ogrodzenia dobrze jest kierować się własnym poczuciem estetyki, ale też wyglądem budynków i otoczenia. Do ogrodów w stylu wiejskim pasują konstrukcje drewniane. Tutaj sprawdzą się tradycyjne ploty sztachetowe, ewentualnie łączone z kamieniem albo metalem. Podobnie jest z ogrodem naturalistycznym, nieco dzikim, harmonizującym z okolicznym krajobrazem. Drewno albo bardzo popularny ostatnio kompozyt sprawdzą się również przy ogradzaniu malowniczych ogrodów utrzymanych w stylu angielskim.

Sztachety i elementy konstrukcyjne na ogrodzenia powstają ze specjalnie suszonego, impregnowanego i zabezpieczonego drewna. Również deski kompozytowe, jakie oferujemy Państwu w firmie DH System, odznaczają się wysoką jakością i walorami praktycznymi.