podłoga na tarasPodłoga na tarasie jest często uczęszczanym miejscem, które jest podatne także na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Z tego względu bardzo ważne jest, aby podłoga została wykonana ze solidnych materiałów, które zapewnią jej trwałość. Najczęściej wykorzystywane materiały do wykończenia podłogi przez właścicieli domów to drewno oraz kompozyt. Pozwalają na uzyskanie funkcjonalnego tarasu o estetycznym wyglądzie.
Deska kompozytowa wykonana jest z mączki drzewnej, polichlorku winylu oraz substancji syntetycznych. Dotykając ją, odnosi się wrażenie dotykania drewna. Szeroki wachlarz możliwości wykończenia, różne wzory oraz różnorodności odcieni i kolorów202 pozwalają na położenie podłogi na tarasie w sposób odpowiadający preferencjom i wymaganiom każdego właściciela domu. Jednolity kolor deski kompozytowej bez widocznych sęków i wkrętów przyczynia się do uzyskania wysokich walorów estetycznych. Co ważne, podłoga na taras wykonana z kompozytu nie wiąże się z koniecznością stosowania skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Codzienna pielęgnacja podłogi na tarasie może polegać tylko na mechanicznym czyszczeniu. Deski kompozytowe nie wiążą się również z koniecznością impregnacji, użytkowanie ich jest bardzo proste.
Podłoga na taras może zostać wykonana nie tylko z desek kompozytowych, ale także z drewna. Naturalny wygląd i wysoka jakość desek pozwoli cieszyć się solidną podłogą przez bardzo długi czas. Wysoka gęstość i odporność na warunki atmosferyczne pozwoli cieszyć się nienaganną podłogą na tarasie przez wiele długich lat.
Jesteś właścicielem domu i chcesz wykończyć taras, by móc spędzać na nim czas z rodziną, jeść posiłki, spotykać się ze znajomymi i wypoczywać? Sprawdź ofertę firmy DH-System, będącej importerem materiałów Silvadec. W ofercie firmy znajdziesz szeroki wachlarz listew, desek oraz klipów. Dzięki temu podłoga na tarasie Twojego domu będzie posiadać estetyczny wygląd i będzie służyć Ci przez wiele lat. Sprawdź już dziś ofertę DH-System i wykonaj taras swoich marzeń.