Producent drewnianych tarasówTarasy drewniane stają się wraz z rozpoczęciem wiosny centrum spędzania wolnego czasu, spotkań z rodziną i relaksu na świeżym powietrzu. Z tego względu warto, aby taras wyglądał nienagannie i pozwalał cieszyć się właścicielom domów trwałością przez bardzo długi czas. Gwarancją trwałości i wysokiej jakości tarasu jest zakup materiałów od producenta drewnianych tarasów.

 

Warto wskazać na zalety, jakie niesie ze sobą wykonanie drewnianego tarasu. Drewniane tarasy są cały czas ciepłe, więc bez problemu można chodzić po nich boso. Z drugiej strony drewniane tarasy nie asymilują w aż tak dużym stopniu promieni słonecznych, więc nie dochodzi do zbytniego nagrzewania się powierzchni. Tarasy drewniane nie lubią wilgotności i nie są całkowicie odporne na działanie warunków pogodowych. Właściciele drewnianych tarasów powinni pamiętać więc o tym, iż deski wymagają systematycznego oczyszczania i zabezpieczenia odpowiednimi środkami. W przeciwnym wypadku drewniany taras zacznie w szybkim czasie blaknąć, doznawać uszkodzeń i jego wygląd ulegnie pogorszeniu.

 

Poszukujesz materiału na taras, który będzie wysokiej jakości? Sprawdź Silvadec. Silvadec jest producentem drewnianych tarasów, który oferuje drewno kompozytowe. Firma posiada duże doświadczenie i wiedzę na temat materiału oraz innowacyjnych technik. Ten producent drewnianych tarasów jest liderem we Francji, jak i całej Europie.

 

Drewno kompozytowe jest mieszanką 70% naturalnego drewna z dodatkiem tworzywa sztucznego. Obecnie w coraz większym stopniu wypiera tradycyjne deski tarasowe. W przypadku wykonania tarasu z drewna kompozytowego, użytkownik ma zapewnioną dużą wygodę w kwestii utrzymania tarasu w czystości. Deski kompozytowe, które oferuje producent drewnianych tarasów Silvadec, cechują się doskonałą jakością i odpornością na działanie promieni słonecznych, niskich temperatur, jak i wilgoci. Nawierzchnia odporna na ścieranie i powstawanie uszkodzeń mechanicznych pozwoli cieszyć się właścicielom domu ładnym wyglądem tarasu przez bardzo długi czas.